Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, dotyczące możliwości pozyskiwania funduszy europejskich - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

W środę 8 maja 2024 roku, w godzinach 10:00 – 12:30 odbędzie się w Tarnowie spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich na rozwój działalności. Szczególnie interesujący dla przedsiębiorców może być udział przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która koordynuje w Małopolsce środki dla branży HoReCa czyli hotelarstwo, gastronomia, turystyka i kultura pochodzące z Krajowego Programu Odbudowy.

Szczegóły i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców” w Tarnowie | Serwis programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 jak również bezpośrednio w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Tarnowie. Zarejestrować można się do końca dnia 6 maja 2024r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!