Grupa wsparcia dla rodziców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Grupa wsparcia dla rodziców

„Dorosły, którego szukam w sobie” to bezpłatne warsztaty w ramach grupy wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę, 19 października o godz. 10:45 w Centrum Rehabilitacji BioVitaMed przy ul. M.B. Fatimskiej.

plakat wydarzenia

Warsztaty będą okazją, by lepiej poznać siebie, swoje słabe i mocne strony, wzmocnić swoją motywację, a także dowiedzieć się, jak budować codzienne relacje z najbliższymi. Jak tłumaczą pomysłodawcy wydarzenia, specjalista pomoże odkryć naszą osobowość i wzmocnić poczucie codziennego spełnienia. Warsztaty będą też okazją, by popracować nad sobą, lepiej się zrozumieć, co pomoże lepiej realizować się w codziennym życiu, wzmocni poczucie spełnienia i szczęścia, a także doda sił do podejmowania codziennych wyzwań.

Zapisy na sobotnie zajęcia prowadzą koordynatorzy indywidualnych planów usług społecznych CUS przy ul. Goldhammera 3, pok. 102. Tel. 14 688 21 30, 14 688 21 31.

Warsztaty organizuje Centrum Usług Społecznych w ramach realizacji Programu Usług Społecznych dla mieszkańców Gminy Miasta Tarnowa na 2024 rok „Od potrzeb do realizacji”.