Ogólnopolska Lekcja WF-u ZAPISY - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Ogólnopolska Lekcja WF-u ZAPISY

Ruszyły zapisy na Ogólnopolską Lekcję WF-u, która odbędzie się 21 listopada w Arenie Jaskółka Tarnów. Tym razem w Tarnowskim Dniu Sportu będą uczestniczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Ogólnopolska Lekcja WF-u, fot. archiwum

Impreza sportowa rozpocznie się o godz. 9. Uczestnicy zaczną od wspólnej rozgrzewki, a następnie wezmą udział w pokazowej lekcji WF-u. W budynku przy ul. Traugutta dostępnych będzie kilkanaście stref, w których prezentowanych będą różne dyscypliny sportu, m.in. sporty siłowe, wspinaczkowe, sporty walki. W wydarzeniu wezmą udział gwiazdy sportu, m.in. paralimpijczycy z Paryża.

Kto może wziąć udział Ogólnopolskiej Lekcji WF-u? Każda szkoła ponadpodstawowa może zgłosić reprezentację składającą się z 15 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada a adres jacek@unit37.pl lub telefonicznie pod numerem 663 332 390. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodajmy, że organizatorem wydarzenia są UKS Sokół Mościce oraz Gmina Miasta Tarnowa.